Kurtyny sceniczne

Kiedy gasną światła i cichnie gwar na sali czas na słynne „kurtyna w górę”! Nie zawsze w górę a częściej na boki, lecz to i tak moment na który wszyscy czekają. Kurtyna główna to najważniejsza i najbardziej znamienita część wyposażenia sceny. Ale to jedynie minimum. Dopełnieniem całości są kulisy, paldamenty, różnego rodzaju dioramy, siatki czy horyzonty tworzące z pudła sceny prawdziwą arenę dla aktorów.

To zza kulis wychodzą na pole gry, to zza kulis szepcze sufler, to zza paldamentów pada światło na aktorów i to za horyzontem czeka przygotowana scenografia do następnego aktu… To dzięki między innymi pełnemu i dobrze dobranemu okotarowaniu występujący na scenie może być aktorem.

Wykonujemy kurtyny i całe okotarowanie zarówno na małe sceny w domach kultury z prostymi napędami ręcznymi dostosowanymi do budżetu inwestora jak również na wielkie sceny teatralne ze złożonym systemem sterowania elektrycznego.

Wykonujemy kurtyny sceniczne i grodzące dla największych obiektów o wymiarach przekraczających 80 metrów szerokości i 25 metrów wysokości.

Wykonujemy i montujemy kurtyny kinowe formatowe.(max 7 punktów) W swojej ofercie posiadamy materiały zarówno polskich jak i zagranicznych producentów spełniające nawet najbardziej szalone wymagania. Oferujemy produkcję kotar z materiałów niegniecących oraz odpornych na warunki atmosferyczne.

Wszystkie materiały posiadają aktualne certyfikaty pozwalające na stosowanie ich w obiektach użyteczności publicznej.