Oświetlenie teatralne i nagłośnienie

Do każdego obiektu gdzie odbywają się przedstawienia czy występy niezbędne jest oświetlenie sceniczne.

Dobór oświetlenia uzależniony jest najczęściej od wielkości sceny i jej rangi lecz nie należy zapominać, że pewne jego elementy nigdy nie ulegną zmianie i nie da się nijak bez nich obyć. Projektujemy i instalujemy oświetlenie sceniczne i teatralne spełniające realnie potrzeby i wymogi klienta.

Nie posługujemy się wymyślonymi „błyskotkami” które jedynie kosztują krocie i kurzą się rzadko używane. Równie ważnym jak oświetlenie jest nagłośnienie.

Minęły bezpowrotnie czasy, kiedy dźwięk dobywał się z głośnika wystawionego gdzieś z przodu sceny i nie bardzo wiadomo było o co chodzi temu co stoi koło mikrofonu. Dziś dźwięk ma być słyszalny i czytelny nie powodując hałasu a nagłośnienie nie musi być ogromnej mocy i skomplikowane by było znakomicie skuteczne.

Tak by ci na końcu sali słyszeli dokładnie to co usłyszeć powinni a ci na początku sali nie ogłuchneli. Projektujemy i instalujemy nagłośnienie sceniczne i teatralne o mocach i pokryciu dźwiękiem dopasowanych indywidualnie do każdej sali. Nie posługujemy się tanią „chińszczyzną” bo są to pieniądze wydane a nie spożytkowane.

oświetlenie 1
oświetlenie 2
oświetlenie 3

oświetlenie 4