Sztankiety i mosty

Wytwarzamy i montujemy: 

Sztankiety z napędem elektrycznym opartym na cyfrowym sterowaniu przemiennikowym o udźwigu od 100 do 250kg i prędkości do 12 m/min. Sztankiety sceniczne wyposażone są przeważnie w element roboczy w postaci stalowej rury 48,3mm malowanej proszkowo na czarno lub w dowolny trawers aluminiowy a kolorze naturalnym bądź czarnym. Sztankiety mogą być również napędzane ręcznymi wciągarkami ślimakowymi. Ich udźwig przeważnie nie przekracza 250kg.

Sztankiety teatralne balastowe mimo upływu lat i ogromnemu rozwojowi techniki scenicznej są nadal uznawane za najskuteczniejszy sposób operowania dekoracjami scenicznymi. Do manewrowania sztankietem balastowym najczęściej stosuje się sprawdzone od pokoleń niezwykle wytrzymałe liny konopne lub jutowe. Na stos przeciwwag złożyć można w zależności od zakładanego udźwigu do 20 krążków z odlaną nazwą obiektu bądź logo. Udźwig sztankietów balastowych rzadko przekracza 250kg. –

Mosty i sztankiety oświetleniowe wyłącznie z napędem elektrycznym i cyfrowym sterowaniem przemiennikowym o udźwigu od 100 do 800kg i prędkości do 8m/min. Mosty oświetleniowe wyposażone są w aluminiowe trawersy w kolorze naturalnym lub czarnym o różnym kształcie i długości dochodzącej nawet do 80 metrów. Na obowiązkowe wyposażenie każdego mostu scenicznego składa się kompletna instalacja elektryczna z gniazdami pod reflektory. –

Zasilanie instalacji oświetleniowej w zależności od konfiguracji lub też uwarunkowań technicznych odbywa się za pomocą zwijaków sprężynowych lub pasów składanych do koszy kablowych.

Każdy most oświetleniowy czy każdy sztankiet dekoracyjny dopasowany jest indywidualnie do danego obiektu. Stosujemy wyłącznie elementy o sprawdzonych parametrach technicznych zapewniające absolutne bezpieczeństwo przy pracy z nimi. Kluczową dla tego typu urządzeń jest Dyrektywa Maszynowa 2006/42/WE oraz wszystkie przepisy i normy związane z bezpieczeństwem pracy z urządzeniami transportu bliskiego. Do każdego zamontowanego urządzenia dołączona jest kompletna Dokumentacja Techniczno Ruchowa wraz z odbiorem i rejestracją urządzenia w UDT. 

Baśniowy Salonik Opole

Mała scena Opole

Stoły podnoszone Warszawa

Warszawa Wawer

Aleksandrów Łódzki

Stalowa Wola